Actually buy a great dissertation from the competent creating program being safe and sound from not being able a person’s course! Pro novelists together with lower fees doing the job on your advantage. Get at present essay writing services.

Taşıma, depolama ve boşaltma sektöründe verdiğimiz hizmetlerin başında akıllı tesis projelendirme ve kurulumları gelmektedir. İhtiyaca yönelik sunduğumuz çözümler ile tesislere daha etkin ve verimli çalışma koşulları sağlamaktayız. Akıllı tesis tasarımları ile işçilik ve zaman maliyetlerinizi azaltmaktayız.

EMAMAKSAN olarak kurmak istediğiniz tesisin tasarımlarını, imalatını ve kurulumunu yapabilmekteyiz.  3 boyutlu ortamda önce tesisinizi tasarlıyoruz ardından sizinle istişare ederek gerekli düzenlemeler varsa yapıyor ve yeniden size sunuyoruz. Onayınızın ardından imalatını ve kurulumunu yaparak anahtar teslim teslim etmekteyiz.         

 

Referanslarımız ve kurduğumuz tesisler:

  • Trabzon Serbest Bölge – Tiryaki Agro 100 t/sa kapasiteli üretim tesisi

Tesis içerindeki hammadde deposuna treme çukuru açılıp elevatörlü bir yükseltme sistemi kurulmuştur. Bu sistemden geçen ürün kurulumunu yaptığımız 100 t/h kapasiteli elekten geçip imalatını yaptığımız kamyon yükleme silolarında stoklanmaktadır. Böylece depodaki hammadde sevkiyat zamanı geldiğinde elenerek kamyonlara yüklenmektedir.

  • Trabzon Serbest Bölge – Tiryaki Agro 300 t/sa kapasiteli taşıma, eleme, bölcek temizleme ve yağlama tesisi.

 Tesis de hammadde deposu ile stok deposu arasına çöp eleme ve kalibrasyon özelliği olan elek ve iki depo arasında taşıma organı imalatı ve kurulumu yapılmıştır. Böylelikle üretim iş makinesi kullanmadan yapılıp verimlilik artmış ve maliyetler azaltılmıştır.

college application essay