» » Konteyner Bulkhead

Konteyner Bulkhead

Konteyner Bulkhead

 

Tahıl depolamada artan hız ve kapasite konteyner bulkhead gibi ekipmanlara giderek daha fazla ihtiyaç duyulmasını sağlamaktadır. Konteyner bulkhead’leri kullanabilmek için ise bir altyapı ve ekipman gereklidir.

Konteyner bulkhead gibi konteyner ekipmanlarının tasarımının arkasında güçlü bir çalışma yatmaktadır. Uzun ömürlü ve dayanıklı olması gerekliliğinden ziyade konteyner bulkhead ekipmanlarının özellikle gıda ile temas halinde olmasından dolayı malzeme seçimi büyük önem arz etmektedir.

Konteyner bulkhead üretiminde, tasarımında ve ihracatında Türkiye’de lider olan Emamaksan, Trabzon’da faaliyet göstermektedir. Üretimlerimizde özellikle dizayn ve üretim kalitesini ön planda tutmakla beraber tarımsal ve/veya dökme ürünlerin taşımacılığı konusunda konteyner bulkhead hizmetleri vermekteyiz.

Dökme ürünlerin taşımacılığı konusunda sürekli olarak kendini geliştirmeye devam eden ve özellikle konteyner bulkhead imalatında lider olan EMAMAKSAN, yalnızca tarım sektöründe değil aynı zamanda konteyner bulkhead’lerin kullanıldığı ve benzer uygulamaların karşılaşıldığı madencilik endüstrisi gibi çeşitli sektörlerde de faaliyet göstermektedir.

EMAMAKSAN, konteynerlere yük dolumu ve boşaltımı amacıyla üretmiş olduğu konteyner bulkhead sistemini Türkiye’ye ve Dünya’ya kazandırmıştır. Firmamız, standart konteyner bulkhead ekipmanı üretimi dışında, alanında yetkin mühendisleri sayesinde, müşterilerinden gelen taleplere göre de özel konteyner bulkhead üretimleri yaparak müşterilerinin taşıma sorunlarını da çözmektedir.

Bantlı konveyörler ve helezonlar 6 m ve 12 m’lik konteynerleri konteyner bulkhead ekipmanıyla hububat doldurabilmektedir. Sabit ya da mobil konteyner dolum sistemleri sizden gelen istekler doğrultusunda özel olarak biçimlendirilmektedir. Dökme yükleri konteynerlere doldurmak için geliştirmiş olduğumuz konteyner bulkhead dışında, bu yüklerin konteynere doldurulması için gerekli makineleri de üretmekteyiz. Firmamızın faydalı model patentine sahip olduğu bu ürünler müşterilerimizin taleplerine göre özelleştirilmektedir. Bu özelleştirmeler sayesinde 300 t/h kapasiteye ulaşabilmekteyiz.

 

 

  • Konteyner Bulkhead kullanımının bazı avantajları;
  • Kolay kullanım
  • Düşük bakım maliyeti
  • Maksimum konteyner yüklemesi
  • Kısaltılmış yükleme zamanı
  • Yüklenen ürüne karşı zarar vermeyen malzeme
  • Maliyeti düşük yükleme ve boşaltma
  • Silodan ya da depodan direkt olarak yükleme olasılığı

Ürettiğimiz konteyner bulkhead’lerine ek olarak mısır, soya fasulyesi, buğday vb. hububatları yükleme yapabileceğiniz konteyner yükleme sistemimiz de bulunmaktadır.

Konteyner bulkhead sistemimiz özellikle konteyner ile gemi taşımacılığında dökme ürünlerin tamamıyla dolu olarak gönderilmesini sağlayan ve varış yerinde konteyner açıldığında ürünlerin yere dökülmesini engelleyen konteyner bulkhead iç kapağı olmakla beraber çeşitli ebatlarda üretilebilmektedir. Konteyner bulkhead için önerdiğimiz ürünler; arpa, hububatlar, fasulye, mercimek, pirinç ya da benzer karakteristiklere sahip olan diğer ürünler. Bu ve benzeri karakteristiklerdeki ürünlerin konteynerlere doldurulması için konteyner bulkhead ile eş çalışma kapasitesine sahip konteyner doldurma makinemiz ile sektöre bir başka çözüm sunmaktayız. Bu cihazımızda müşteri isteğine göre bantlı konveyör ya da helezonlu konveyör kullanmakla birlikte çeşitli ebat ve tonajlarda müşteri odaklı çözümler üretebilmekteyiz.

Geleneksel yöntemlerle saatte 3 adet konteyner doldurma kapasitesine sahip firmalar, konteyner bulkhead ve konteyner yükleme makinemiz ile tanıştırıldıktan sonra bir konteyneri, yükleme yapılacak ürüne göre değişiklik göstermekle beraber 5 ile 7,5 dakika arasında 27 ile 28 tona kadar yükleyebilmektedir. Konteyner bulkhead ve konteyner dolum makinesi yalnızca yükleme süresini kısaltmakla kalmayıp, aynı zamanda operasyon için gerekli olan eleman sayısını da azaltmaktadır. Arzu edildiğinde randıman kantarı da eklenebilen konteyner doldurma makinemiz konteynerlerin tek seferde doğru tonaja ulaşılmasını da sağlamaktadır.

EMAMAKSAN’ın konteyner bulkhead ve konteyner doldurma makinesine olan güvenini bu sistemlere mesafeli yaklaşan potansiyel müşterilerine bu ürünleri gönderip bir operasyon yapmalarına olanak sağlayarak göstermektedir.

Sürekli ürün gelişimi politikamız sayesinde birçok kıtada ve dünya genelinde dökme ürün elleçlemede kendisini kanıtlamış olan firmamız daha da büyümeye devam etmektedir.

Birçok farklı tasarıma sahip makine konteyner bulkhead ve ekipmanlarımız geniş bir ölçü yelpazesinde sunulmuştur. Mühendislerimiz konteyner bulkhead çözümleri noktasında bütçeniz ve ihtiyaçlarınıza göre en ideal çözümleri sunar.

Konteyner bulkhead teknoloji çağında hızlı, güvenli ve profesyonel hizmet verebilmek için firmamız en son konteyner bulkhead teknolojilerini kullanmaktadır.

Hem zaman dan, hem maliyetten tasarruf sağlayan konteyner bulkhead sistemleri müşterilerimize en verimli konteyner bulkhead olarak ulaştırmaktayız.

Firmamız Emamaksan ihtiyaç duyduğunuz konteyner bulkhead ve tahıl depolama ve tahıl aktarma sistemlerini siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır.

Modern makine, konteyner bulkhead ve ekipmanlarımız ile desteklenen mühendisler ve teknisyenlerden oluşan personel kadromuz ile konteyner bulkhead çözüm ve tasarımları imal etmekteyiz.

Konteyner bulkhead lashing yükleme sistemleri günümüzde çok aktif olarak kullanılmaktadır, 20ft konteynerlerin dökme yük ile yüklenmesinde konteyner bulkhead lashing ekipmanları yükü hızlı ve güvenli, uygun maliyet ile yüklenmesini sağlamaktadır.

Yüklemeler 2 ya da 4 adet burgu sistemi ile konteyner bulkhead lashing yöntemi ile daha da hızlı yapılabilmekte bu surette hem zamandan hem de maliyetten kazanç elde edilmektedir.

Konteyner bulkhead lashing sistemleri genel olarak otomatik yükleme boşaltma, dökme yük çözümleri ve konteyner yükleme olarak sınıflandırılabilir.

Konteyner bulkhead sistemleri depo maliyetlerinin düşürülmesini sağlayan teknolojik çözümlerdendir.

Konteyner bulkhead lashing sistemleri ile 20ft konteynerlerin dökme yük ile hızlı ve güveni bir şekilde yüklenmesini sağlar. Konteyner bulkhead sistemi yükleme operasyonlarının verimli ve güvenli, düşük maliyetle maksimum tonajda gerçekleşmesini sağlar.

EMAMAKSAN dökme konteyner bulkhead yükleyici ve boşaltma sistemlerini imal etmede uzmanlaşmış, güvenilir bir firmadır.

Konteyner bulkhead tahıl ve bakliyat gibi ürünlerin, örneğin; mısır, arpa, buğday, soya fasulyesi, mercimek hayvan yemi v.s. konteynerlere yüklenmesini sağlayan bir ekipmandır.

Müşterilerimiz,EMAMAKSAN konteyner bulkhead ekipmanı kullanımı ile, işçilikten, forklift kullanımından ve enerjiden tasarruf etmekte ve ürün aktarımlarında verilebilecek zararlar minimum seviyeye indirilmektedir.

Ürün gamımız ile ilgili daha fazla detay için lütfen ürünlerimiz adlı menüye bakabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir